SYSTEM BUKMACHERSKI

AKO czy SINGLE?

Jakie zakłady powinieneś stawiać, żeby ograć bukmachera i zarabiać pieniądze? Zakłady pojedyncze czy akumulowane?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Czym są zakłady AKO?

Zakład AKO nazywany inaczej akumulowanym to kupon, na który składają się co najmniej dwa zdarzenia. Oznacza to, że kupon akumulowany jest zakładem, w którym grający postawić co najmniej dwa typy i aby wygrać pieniądze musi trafić wszystkie wskazane przez siebie typy na takim kuponie.


Zaletą zakładów AKO jest możliwość wysokich wygranych przy bardzo niskich stawkach.

Wadą zakładu akumulowanego jest konieczność trafienia wszystkich zdarzeń, a jeden jedyny błąd oznacza przegraną (nawet jeśli trafisz 16 z 17 meczy na kuponie).


Czym są zakłady single?

Tak zwane single to kupony tylko i wyłącznie na jedno zdarzenie, jeden typ. Jeśli go trafimy, wygraliśmy. Jeśli nie, oczywiście przegrywamy.


Bardzo proste zasady, prawda? Z uwagi na to, że sport jest nieprzewidywalny, większość grających twierdzi, że zarobić można tylko na singlach (bo w przypadku zakładów AKO „zawsze coś nie siądzie).


Zaletą zakładów single jest osiągnięcie wygranej przy trafieniu jedynego typu.

AKO czy single? Co lepsze?

Bez wątpienia, większość profesjonalnych graczy w swojej grze wykorzystuje single. Są też systemy bukmacherskie gdzie obstawia się zakłady AKO, ale najczęściej są one nierozerwalnie związane z zakładami kombinowanymi (np. 5 z 11) i odpowiednim doborem stawek, wysokości kursów.


Co obstawiać?

Jak już wspomniano, profesjonalni gracze obstawiają zakłady typu single. Jednym z zasadniczych problemów większości graczy jest obstawianie zakładów bukmacherskich za zbyt pochopne, wysokie stawki, co szybko doprowadza do bankructwa. Należy więc nauczyć się dobierać stawki do posiadanego budżetu.

Opinia o AKO i singlach

Jeśli na poważnie myślisz, żeby zarabiać na zakładach bukmacherskich to w większości powinieneś grać single.

Jak zarobić na AKO i singlach?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM