SYSTEM BUKMACHERSKI

PROGRESJA NA REMISY

Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie przy użyciu tego systemu? Czy można na nim zarobić pieniądze?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Na czym polega progresja na remisy?

Opisywana progresja na remisy jest jednym z najbardziej znanych, popularnych i najczęściej stosowanych systemów bukmacherskich na świecie.


Właściwie trudno sobie wyobrazić by obstawiając zakłady bukmacherskie, nie wiedzieć czym jest progresja na remisy.


W tym wpisie chciałem zastanowić się czy warto grać progresją na remisy, czy dzięki temu systemowi bukmacherskiemu można zarobić pieniądze, ale także od A do Z wyjaśnić czym jest ten system i jak obstawiać zakłady w ten sposób.


Ideą progresji na remisy jest obstawianie (jak łatwo można się domyśleć) remisów. Bardzo ważny jest w tym systemie progresywny dobór stawki. Ale po kolei...


Progresja na remisy zakłada, że obstawiający wybiera sobie jedną z drużyn piłki nożnej, na którą będzie obstawiał remisy. Im częściej dana drużyny remisuje, tym skuteczniejszy okazuje się ten system bukmacherski. Dlatego wybór graczy najczęściej pada na drużyny, które są ligowym średniakami (czasem wygrają, czasem przegrają, często remisują) w ligach gdzie remisów jest najwięcej, np. w lidze francuskiej czy włoskiej.


Odpowiedni wybór drużyny do progresji na remis jest bardzo istotny. Jeśli okaże się trafiony, uzyskanie wygranych będzie łatwiejsze. Pochopna decyzja może szybko doprowadzić do bankructwa!


Dlaczego obstawia się remisy? Ponieważ kurs na remis często przekracza 3.0, a to w tym systemie bukmacherskim jest bardzo ważne.


Kiedy już drużyna jest wybrana, należy obstawiać remis w każdym kolejnym jej meczu, aż do wygranej. Jeśli poprzedni zakład okaże się przegrany, następnym razem gra się za stawkę dwa razy większą!


Dzięki temu w systemie bukmacherskim progresji na remisy zarobisz pieniądze już przy pierwszym trafieniu.


Kluczem dla sukcesu systemu progresji na remisy okazuje się trafne wskazanie drużyny, która ma największe szanse na remis w swoich meczach, ale nie tylko to! Większość grających zapomina o odpowiednim przekalkulowaniu stawek, jakie trzeba będzie stawiać i po prostu obstawia zakłady za zbyt odważne kwoty.


Zalety progresji na remis

Niewątpliwą i największą zaletą progresji na remisy jest to, że kiedy już trafisz jeden kupon to od razu wychodzisz na plus.

System bukmacherski, który tu opisuję jest również bardzo prosty (w przeciwieństwie do profesjonalnych i zaawansowanych sposobów gry). Wystarczy wybrać drużynę i stawiać na jej remis, co może być w tym ciężkiego?


W teorii brzmi bardzo fajnie, w praktyce okazuje się nie być już takie łatwe i większość ludzi przegrywa na progresji na remisy. Zanim wyjaśnię dlaczego, przedstawię przykład jak grać progresję na remisy.


Przykład progresji na remis

Poddając analizie interesujące nas rozgrywki, dochodzimy do wniosku, że warto stawiać na remis drużyny AC Milan.

Za stawkę początkową przyjmujemy 100 zł, a średni kurs na remis w meczach AC Milan wynosi 3.1.

jak grać progresję na remisy

Widać, że piąty typ w tym systemie bukmacherskim przyniósł wygraną i zysk w wysokości 1860 zł.
Trzeba jednak uczciwie przyznać, że stawki wzrastały w zastraszająco szybkim tempie.

Przy stawce początkowej wynoszącej zaledwie 100 zł i przy zaledwie 5-tym etapie systemu (co jest standardem, a nie wyjątkiem) stawka wyniosła 1600 zł, a ich suma 3100 zł!

Co by było gdyby trzeba było postawić 10 lub 15 typów w tym systemie? Czy posiadasz tak znaczący budżet?

Dlaczego nie zarobisz progresją?

Problem progresji na remisy leży w tym, że stawki wzrastają bardzo szybko a stosunkowo często zdarza się tak, że na wygraną trzeba czekać kilka, a nawet kilkanaście meczy. To generuje nie tylko ogromne koszty i wysokie stawki, ale także nakazuje czekać na wygraną nawet kilka tygodni!

Opinia o progresji na remis

Ten system bukmacherski mógłby być idealny. Gdybyśmy dysponowali nieskończenie wielkim budżetem.
W praktyce przynosi jednak straty.

Co zamiast progresji?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM