SYSTEM NA BUKMACHERA

NAJLEPSZY SYSTEM NA BUKMACHERA

Ten system na bukmachera został sprawdzony. Przynosi zyski.

*Uwaga: możesz osiągnąć sukces!

System na bukmachera

A więc chcesz dowiedzieć się jaki system na bukmachera będzie najskuteczniejszy. Po pierwsze musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki jest Twój cel?

Podejrzewam z dużą dozą prawdopodobieństwa, że jest to by zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlatego chcesz znać system na bukmachera, który Ci to umożliwi.

Ale ile tych pieniędzy chcesz zarabiać? 100 zł? 20 000 zł? A może 25% tego co zainwestujesz?

Ważne byś wyznaczając ten cel uwzględnił realia. To jak dobrze znasz się na zakładach , jaki masz budżet, czy masz system bukmacherski.

Te wszystkie czynniki mają bardzo duży wpływ na to czy system na bukmachera, który zastosujesz przyniesie oczekiwany rezultat.

Niektórzy gracze wyznaczają bardzo ostrożne cele, ale ja lubię wysokie wygrane, dlatego mój system na bukmachera zakłada by wygrywać tak dużo jak się tylko da (oczywiście uwzględniając wysokość budżetu).

Skuteczny system na bukmachera

Pierwszym elementem skutecznego systemu na bukmachera są...typy. Nie da się wygrać pieniędzy na zakładach, jeśli Twoje typy będą nieskuteczne. Ktoś kto nie potrafi przewidzieć wyniku nadchodzących spotkań, nie zna się na sporcie, który obstawia nie może zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Tu jednak mała uwaga. Nie oceniaj skuteczności systemu na bukmachera tylko przez pryzmat procentu trafionych kuponów. Ja na przykład gram wysokie kursy, przez co procent wygranych kuponów jest mniejszy niż u osoby, która gra na kursy 1.25, ale zgadnij kto na swoim systemie na bukmachera zarabia pieniądze, a kto wciąż bankrutuje?

Stawki w systemie na bukmachera

Niezwykle ważne w systemie na bukmachera są również stawki. Musisz zastanowić się jaki procent budżetu (ogólnego) będziesz przeznaczał na pojedynczy kupon. Jest to jeden z głównych powodów, dla którego systemu na bukmachera większości graczy zawodzą. Ponieważ grają oni za zbyt wysoki procent swojego kapitału i w razie nieszczęśliwej passy złych typów, szybko bankrutują, stawiając ryzykowne zakłady, żeby szybko się odegrać.

Stawki w sposobie na bukmachera muszą mieć swój logiczny, przemyślany ciąg. Są one elementem każdego profesjonalnego systemu bukmacherskiego, bowiem należy zaplanować jakie stawki będzie się grało w kolejnych typach.

Popularny system na bukmachera

Absolutnie odradzam Ci grę systemem na bukmachera, który jest popularny i przewija się przez dziesiątki stron, for internetowych. Przyjrzyj się wynikom tych graczy i zauważ, że nikt z nich nie zarobił tym systemem. Jeśli nie udało się setkom, tysiącom, a może milionom osób wygrać (np. progresją na remisy) to dlaczego Tobie miałoby się udać?

Przestań marnować czas i poszukaj takiego systemu na bukmachera, który ma w sobie to coś. To coś, czyli odpowiednio dobrane stawki, świetne typy i innowacyjny pomysł!

Opinia o systemach na bukmachera

Nie chciałbym by zabrzmiało to jak reklama, ale jeśli szukasz skutecznego system na bukmachera, to jest nim mój System50.

Najlepszy system na bukmachera

Mój autorski system bukmacherski to prawdziwy killer, sposób na bukmachera jakiego poszukiwałeś od dawna. Wiem, że kosztuje 99 zł, ale czy to dużo jeśli na serio chcesz zarabiać na zakładach?

ZOBACZ MÓJ SYSTEM