SYSTEM BUKMACHERSKI

SURE BET

Czym jest SURE BET? Czy ich obstawianie to pomysł na najlepszy system bukmacherski? Czy w ten sposób zarobisz pieniądze?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Na czym polega SURE BET?

Idea systemu bukmacherskiego opartego o SureBety (z angielskiego pewne typy) daje nadzieję na to, że na zakładach bukmacherskich można zarabiać pieniądze.


Cały sekret Sure Betów polega na tym, żeby sprytnie obstawiać ten sam zakład, u różnych bukmacherów, by bez względu na końcowy wynik zarobić pieniądze.


Brzmi fantastycznie, prawda? Ale czy tak jest w rzeczywistości? Jak to w ogóle możliwe?


Sure Bety polegają na tym, żeby u różnych bukmacherów znaleźć ten sam zakład, na który wystawiono różne kursy. Nawet przy niewielkiej różnicy można wychwycić Sure Bety i zarobić pieniądze bez względu na końcowy rezultat spotkania.


Zalety SURE BET

Absolutnie największą zaletą Sure Bet jest … pewność wygranej TEORETYCZNIE. Jeśli zagrałeś Sure Bet to teoretycznie zarobiłeś na 100%. Dlaczego teoretycznie?

Przykład SURE BET

Załóżmy, że interesuje nas obstawienie meczu tenisa ziemnego Nadal – Federer i będziemy szukać Sure Beta u bukmachera A oraz bukmachera B.


Bukmacher A oferuje następujące kursy:


Nadal 2.1 – Federer 1.9


Podczas gdy, bukmacher B oferuje takie kursy:


Nadal 1.9 – Federer 2.1


W związku z tym, możemy obstawić:

50 euro na Nadala u bukmachera A oraz 50 euro na Federera u bukmachera B.


Zgodnie z tym ponosimy stawkę 100 euro, ale wygramy 110 euro, mając przy tym 10 euro zysku. Dlaczego? Ponieważ w przypadku wygranej Nadala wygramy 110 (2.1*50) euro u bukmachera A, a w przypadku wygranej Federera taką samą kwotę u bukmachera B.


Dlaczego nie zarobisz tym systemem?

Nikt kto promuje grę na Sure Bet nie powie o tym głośno, ale grając tym systemem bukmacherskim można stracić ogromne pieniądze!


Zacznijmy od tego, że odszukiwanie Sure Betów nie jest w praktyce takie proste ani łatwe. Przede wszystkim różnice w kursach nie są tak widoczne gołym okiem, szczególnie gdy obstawia się zdarzenia więcej niż dwudrogowe (np. 1, X, 2, a nie tylko 1, 2 jak w przypadku tenisa ziemnego gdzie mogą być tylko dwa wyniki).


To rodzi problem przeczesywania oferty wielu bukmacherów. U każdego z nich trzeba mieć depozyt! Powoduje to konieczność rozlokowania ogromnych pieniędzy u wielu bukmacherów jednocześnie.


Jest jednak jeszcze jeden, znacznie poważniejszy problem. Otóż bukmacherzy blokują osoby grające Sure Bet. Może się zdarzyć, że jeden z bukmacherów (zgodnie z regulaminem) rozliczy mecz jako np. zwrot lub wycofa swoją ofertę. Wtedy jeden z Twoich zakładów zostaje anulowany, ale drugi (u innego bukmachera) wciąż jest w grze i całkiem możliwe, że zostanie rozliczony, a Ty przegrasz pieniądze.


Odnosząc się do naszego przykładu. Załóżmy, że bukmacher A rozliczył zakład jako zwrot. Dostajesz 50 euro z powrotem. Bukmacher B nie odwołał zakładu, a mecz kończy się triumfem Nadala w związku z czym przegrywasz zakład u bukmachera B i tym samym przegrywasz 50 euro!


Opinia o systemie gry na SURE BET

Trudność w znalezieniu Sure Betów, możliwość rozliczenia kuponu jako zwrot, a także bardzo małe (procentowo) zarobki (np. 1% inwestycji) powodują, że granie Sure Betów to prawdziwa rosyjska ruletka. Gra nie warta świeczki.

Co zamiast SURE BET?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM