SYSTEM BUKMACHERSKI

SYSTEM KOMBINOWANY

Na czym polega zakład kombinowany oferowany przez bukmacherów? Jak grać zakładami kombinowanymi by na tym zarabiać?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Na czym polega system kombinowany

Zakład kombinowany to rodzaj zakładu bukmacherskiego, w którym aby wygrać pieniądze wcale nie musimy trafić wszystkich wytypowanych spotkań.


Dzięki zakładowi kombinowanemu możemy trafić mniej spotkań niż wytypowaliśmy, a mimo to uzyskać wygraną. Brzmi bardzo fajnie, prawda? Taki system bukmacherski przydałby się każdemu, ale oczywiście trzeba go dobrze poznać by odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto nim grać.


Zakład kombinowany możemy stosować u większości bukmacherów, gdzie na jednym kuponie znajdują się co najmniej dwa typy. Można wtedy zagrać 1 z 2.


Dla kuponu z 7 typami (meczami) można zagrać np. 4 z 7, 5 z 7 czy nawet 1 z 7. W takich przypadkach wygrane trafią na nasze konto kiedy odpowiednio trafimy co najmniej 4, 5 czy 1 typ.

Dodatkowo takie kombinacje można ze sobą łączyć co oznacza, że na jednym kuponie możemy zagrać 4 z 7 + 5 z 7 oraz 7 z 7 (lub inne kombinacje).


Trzeba jednak pamiętać, że wygrane przy mniejszej ilości trafień będą stosunkowo mniejsze, a stawka odpowiednio mniejsza.


Na przykład dla zakładu 2 z 4 mamy aż 6 kombinacji: AB, AC, AD, BC, BD, CD co oznacza, że przy stawce 6 zł na system, stawka na kombinację wyniesie tylko 1 zł, w związku z czym wygrana przy trafieniu 2 z 4 i stawce 6 zł na system (1 zł na kombinację) wyniesie tyle co kurs kombinacji np. AB pomnożona przez 1 zł.


Im większe ilości kombinacji (np. w przypadku 4 z 7 takich kombinacji jest aż 35) tym więcej trzeba będzie postawić by odczuć wygrane.


Najczęściej trafienie tylko kilku meczy ze wszystkich podanych przynosi zmniejszenie strat, rzadko kiedy zysk. A trafiając wszystkie mecze zarobimy mniej niż gdybyśmy postawili taki zakład jako zakład AKO bez rozbicia na kombinacje.


Zalety zakładu kombinowanego

Na pewno sporą zaletą zakładu kombinowanego jest wygrana, nawet jeśli nie wszystkie zdarzenia na kuponie okażą się trafione. Czasem zakład kombinowany wykorzystuje się po to by zmniejszyć ryzyko i odzyskać część poniesionej stawki, gdyby nie udało się trafić całego kuponu.


Przykład zakładu kombinowanego

Niżej znajdziesz przykład systemu na zakład kombinowany.

Dowiesz się jak jak sprawdzić liczbę kombinacji, stawkę na cały kupon, czy stawkę na kombinację.

jak grać progresję na remisy jak grać progresję na remisy

Zauważ, że trafienie 5 typów w systemie 4 z 7 przyniesie Ci zupełnie inną wygraną niż gdybyś grał 5 z 7.
W pierwszym przypadku trafiasz kilka kombinacji czwórek (4 z 7), a w drugim jedną kombinację (5 z 7).

Najważniejsze w systemie kombinowanym jest by sprawdzić ile wynosi stawka na kombinację oraz jaki jest minimalny kurs przy minimalnej liczbie trafień.

Jeśli trafisz 4 z 7, liczysz AKO (mnożysz wszystkie kursy) tylko tych czterech trafionych typów.

Dlaczego nie zarobisz tym systemem?

Zakład kombinowany może pozwolić stworzyć świetny system bukmacherski, ale tylko jeśli posiadamy zaawansowaną wiedzę na temat zakładów bukmacherskich i dobrze wybieramy typy. Najczęściej przynosi efekty przy grze na wysokie kursy. Innymi słowy trzeba umieć skutecznie typować wysokie kursy i prawidłowo dobierać stawki do gry.


W przypadku graczy początkujących, średnio-zaawansowanych wykorzystanie zakładu kombinowanego może przynosić co najwyżej zwrot części zagranej stawki.

Opinia o systemie na zakłady kombinowane

Ma swoje zalety, ale najczęściej przynosi tylko zwrot części stawki, a kiedy już trafimy wszystkie mecze to na zakładzie kombinowanym wygrywamy mniej niż przy zakładzie AKO. Efekty przynosi tylko profesjonalistom.

Co zamiast zakładu kombinowanego?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM