SYSTEM BUKMACHERSKI

VALUE BET

Kiedy będziesz potrafił odnajdować VALUE BETy to zwiększą się Twoje szanse na ogranie bukmachera. Czym jest VALUE BET?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Co to jest VALUE BET?

Value Bet inaczej określane mianem typu wartościowego, to nic innego jak typ, który warto postawić. Co to oznacza?


Ni mniej, ni więcej, że przy danym kursie i danym prawdopodobieństwie, warto postawić taki typ. Opłacalny typ to taki, w którym kurs mnożony przez prawdopodobieństwo daje więcej niż 1. Jeżeli zatem kurs wynosi 2.0 a szansa trafienia 50%, to 2.0*0.5 = 1, a więc jest to Value Bet.


Im liczba wynikająca z mnożenia prawdopodobieństwa z kursem jest większa niż 1, tym bardziej wartościowy typ (lepszy Value Bet).


Im liczba wynikająca z mnożenia prawdopodobieństwa z kursem jest mniejsza od 1, tym mniej wartościowy typ (mniej opłaca się go stawiać).


Co oznacza, że typ jest wartościowy? (ma value). Oznacza, że warto go postawić, bo prawdopodobieństwo względem kursu jest atrakcyjne.


Zalety VALUE BET

Zaletą Value Bet jest to, że są typem opłacalnym, a więc obstawiając je, w długim czasie prawdopodobnie powinieneś wyjść na plus.

Przykład VALUE BET

Jeśli na mecz Real Madryt – Legia Warszawa, kurs na Real wynosiłby 2.5 to pewnie bez wahania postawiłbyś taki typ, prawda? Miałbyś wtedy do czynienia z Value Betem.


Dlaczego nie zarobisz na VALUE BET?

Teoria Value Betu brzmi bardzo interesująco i wydaje się sposobem na świetny system bukmacherski. Problemem jest jednak jak wyznaczać prawdopodobieństwo trafienia?

Większość osób robi to „na oko", według własnego przeczucia i te szacunki często są nietrafne. Prowadzi to do obstawiania zakładów, które Value Betem są tylko w teorii, a w praktyce są niewartościowe.

Opinia o VALUE BET

Umiejętność wyznaczania Value Bet to niezwykle przydatna cecha każdego gracza, która pozwala odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto dany typ postawić.
Jednak tylko profesjonalni gracze potrafią prawidłowo oceniać typ.

Co zamiast VALUE BET?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM