SPOSOBY NA BUKMACHERA

JAKI SPOSÓB NA BUKMACHERA?

Najlepszy sposób na bukmachera, dzięki któremu wygrasz pieniądze.

*Uwaga: możesz osiągnąć sukces!

Sposoby na bukmachera

Chcesz wiedzieć jakie sposoby na bukmachera wykorzystują doświadczeni gracze, żeby zarabiać na zakładach bukmacherskich? Postaram Ci się to wyjaśnić.

Przede wszystkim pierwszym sposobem na bukmachera jest uświadomienie sobie, że wysokość Twoich wygranych uzależniona jest od budżetu. Wprawdzie możesz dużo wygrywać, ale gdzieś jest granica.

Nie daj się oszukiwać i nie wierz, że mając 10 zł na grę, w ciągu kilku dni zarobisz miliony. Jeśli masz 10 zł, to w ciągu miesiąca możesz wygrać kilkaset złotych, nie więcej. Jeśli chcesz mieć taki sposób na bukmachera, który pozwoli Ci wygrać na przykład 10 000 zł, to musisz zainwestować co najmniej 1000 zł na grę.

Sposób na bukmachera - emocje

Drugim sposobem na bukmachera jest opanowanie swoich emocji. Nie bez przyczyny dlatego wykorzystuje się systemy bukmacherskie, bo one w większości „odcinają” rolę emocji w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Dlaczego emocje szkodzą Twoim wynikom? Ponieważ gdy jesteś zły (bo Twój kupon nie wszedł) starasz się znaleźć sposób na bukmachera i szybko odegrać. Nie tędy droga, bowiem kupony obstawiane pod wpływem emocji nie dadzą Ci nic dobrego.

Możesz ograć bukmachera sposobem, ale tylko wtedy kiedy emocje nie będą kierowały Twoimi zakładami.

Rozsądne typy, sposobem na bukmachera

Nie da się ukryć, że rozsądne i skuteczne typy na mecze są sposobem na bukmachera. Im jest ich wyższa skuteczność, tym większe szanse na to, że zarobisz. Trzeba jednak pamiętać, że pod uwagę bierzemy również wysokość kursu.

Bowiem lepszym sposobem na bukmachera jest zagranie kuponów z kursem 10.0 i skutecznością 20%, aniżeli grę na kupony ze średnim kursem 1.25 i skutecznością 70%. To logiczne.

Inny sposób na bukmachera

Dlaczego inny? Co to za sposób na bukmachera? Rozchodzi się o to by grać inaczej niż wszyscy. Zauważ, że 95% grających (przypadek, że tyle samo osób przegrywa pieniądze na zakładach bukmacherskich?) gra praktycznie takie same typy.

Mecze popularnych lig, stawianie na zwycięstwo popularnych drużyn, progresja na remis i tak dalej. Taką wyliczankę można by ciągnąć długo. Dlatego sposobem na bukmachera jest by grać inaczej niż wszyscy, bo tamte sposoby zostały przetestowane na bukmacherach i nie dają zadowalających rezultatów.

Opinia o sposobie na bukmachera

W mojej opinii sposób na bukmachera to zbiór wielu elementów, strategii typów, stawek i wielu założeń (jak np. gra bez emocji).

Najlepszy sposób na bukmachera

Mój autorski system bukmacherski to prawdziwy killer, sposób na bukmachera jakiego poszukiwałeś od dawna. Wiem, że kosztuje 99 zł, ale czy to dużo jeśli na serio chcesz zarabiać na zakładach?

ZOBACZ MÓJ SYSTEM