PEWNIAKI NA DZIŚ

JAK ZAROBIĆ NA PEWNIAKACH?

Szukasz pewniaków na dziś? Lepiej to przeczytaj.

*Uwaga: możesz osiągnąć zarobić!

Pewniaki na dziś

Jestem przekonany, że hasło pewniaki na dziś jest bardzo często wyszukane w Internecie. Ludzie wpisują je, żeby znaleźć strony, na których są pewniaki na dziś, czyli takie typy na mecze, jakie dadzą wygrać pieniądze. Ale czy faktycznie pewniaki na dziś to najlepsze hasło jakie można wpisać? Czy faktycznie w ten sposób można ograć bukmachera? Moim skromnym zdaniem, nie.

Czym są pewniaki na dziś?

Dla każdego pewniak na dziś może być innym typem, ale w ogólnym rozumieniu jest to takie wskazanie na wynik zdarzenia sportowego, które zdarzy się na pewno. Na pewno wygra Real z Legią, na pewno Barcelona pokona Levante.

Najczęściej pewniaki na dziś przybierają formę typu bukmacherskiego o bardzo niskim kursie. Kursie rzędu 1.05, 1.1, na który jednak godzą się grający, wierząc, że przecież nawet niewielka wygrana jest warta zaakceptowania, jeśli jest to pewniak na dziś. Być może byłoby w tym wiele prawdy, gdyby nie jeden argument...

Dlaczego nie zarobisz na pewniakach?

Ponieważ nie ma czegoś takiego jak pewniak na dziś. Naucz się raz na zawsze, że pewniaki nie istnieją i nawet niezwyciężona drużyna może wreszcie przegrać. Nawet kurs rzędu 1.02 może nie wejść, bo sport jest nieprzewidywalny. Ktoś mógł doznać kontuzji, przeciwnik mógł mieć najlepszy dzień w swoim życiu lub po prostu faworyt go zlekceważył. Sport zna wiele historii, które udowadniały, że pewniaki na dziś nie istnieją, o czym boleśnie przekonało się tysiące początkujących graczy.

A gdyby jednak dziś spróbować pewniaków?

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeśli dalej przechodzi Ci przez myśl, żeby grać pewniaki na dziś to przejrzyj pierwsze lepsze forum, w którym gracze podają swoje typy. Zobaczysz, że każdy kto grał na „pewniaki” zbankrutował szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Opinia o pewniakach

Nie istniały, nie istnieją i istnieć nie będą. Sposobem na bukmachera jest system bukmacherski, a nie pewniaki, których nie ma!

Co zamiast pewniaków?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM