SYSTEM BUKMACHERSKI

JAK OGRAĆ BUKMACHERA?

Wszystko co musisz wiedzieć, żeby ograć bukmachera. Proste wskazówki, które zwiększą Twoje wygrane.

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Jak ograć bukmachera?

Każdy chciałby wiedzieć jak ograć bukmachera. I chociaż znajdą się tacy, którzy powiedzą, że prawdopodobnie nie jest to możliwe, to ja powiem, że jest to tylko gadanie osób, które przegrywają pieniądze.


To prawda, że liczba osób, które zarabiają na zakładach bukmacherskich wynosi tylko kilka procent grających. Ale kiedy przyjrzymy się jak gra większość, to dojdziemy do wniosku, że w tej statystyce nie ma nic dziwnego.


Co trzeba wiedzieć, żeby wygrać?

Przede wszystkim musisz uświadomić sobie, że ograć bukmachera wcale nie jest prosto. Bukmacherzy mają do dyspozycji narzędzia analityczne, sztab ekspertów, stosują marżę na zakładach, wobec czego Ty musisz być jeszcze sprytniejszy. Na przykład wykorzystując system bukmacherski, który zwiększy Twoje szanse i pozwoli ograć bukmachera.


Bardzo ważne jest byś grał rozważnie. Jeśli Twoim celem jest wygrać 10 000 zł, ale na koncie masz tylko 100 zł, to gdzie tu rozwaga? Profesjonaliści zarabiają od kilkunastu do kilkudziesięciu procent swojej inwestycji na zakłady. Myśląc o większych wygranych, musisz liczyć na szczęście.


Graj bez emocji, nie podpalaj się. Większość grających kiedy traci pieniądze, przegrywając kupony, szybko stara się odegrać. Wtedy stawiają irracjonalnie wysokie stawki na ryzykowne zakłady „byle tylko szybko się odegrać”. To bez sensu i zawsze prowadzi do bankructwa.

Jak dobierać stawki do zakładów?

Przede wszystkim adekwatnie do swojego budżetu. Przyjmuje się zasadę, że na jeden zakład nie powinno stawiać się więcej niż 5% posiadanego budżetu. Wiem, że większość z grających dysponuje małymi budżetami i gdyby postawili tylko 5% budżetu, to wygrane będą małe, ale spokojnie.

Jakie typy stawiać?

Zdecydowanie takie na jakich się znasz. Nie obstawiaj trzeciej ligi holenderskiej tylko dlatego, że kurs na lepszą drużynę jest niezwykle atrakcyjne, jeśli nawet nie znasz piłkarzy tych drużyn.

Nie obstawiaj wygranej sprintera na Olimpiadzie, jeśli nie śledzisz tej dyscypliny.

Recepta na wygraną

System bukmacherski to kompleksowe rozwiązanie (o ile oczywiście jest profesjonalny).
Dla mnie jest utożsamieniem taktyki zespołu, przedstawia jak grać, żeby wygrać. Rozpisane stawki, zasugerowane typy, to wszystko dostajesz na tacy. I czekasz na wygraną.

Jak ograć bukmachera?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM