SYSTEM BUKMACHERSKI

STAWKA PŁASKA

Czym jest stawka płaska i jak ją stosować w zakładach bukmacherskich? Czy jest ona skuteczna i warto ją używać?

*Wszystkie zalety i wady tego systemu bukmacherskiego.

Stawka płaska w zakładach bukmacherskich

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że używasz stawki płaskiej do obstawiania swoich zakładów bukmacherskich.

Stawka płaska to sposób dobierania stawki do zakładów bukmacherskich. Jest to najprostsze rozwiązanie, często nieświadomie wykorzystywane przez większość graczy.

Zalety stawki płaskiej

Zaletami stawki płaskiej jest łatwa kontrola swojego sposobu gry. Grając za każdym razem, tą samą kwotą nie możesz popełnić błędu.

Dzięki temu łatwo kontrolujesz swoje wyniki gry, to znaczy skuteczność typów. Jeśli jesteś na plus, to znaczy, że dobrze typujesz, jeśli nie to znaczy, że Twoje typy są słabe.

Przykład stawki płaskiej

Przykładem stawki płaskiej jest stawianie 10 zł na każdy zakład. Zarówno remis w meczu Legia Warszawa – Real Madryt, jak i wygraną Sevilli w meczu z Athletic Bilbao.

W powyższym przykładzie widać, że ten kto gra stawką płaską w ogóle nie uwzględnia prawdopodobieństwa trafienia dla danego meczu. Zawsze stawia tyle samo, tak w przypadku zakładów AKO jak i single.

Wady stawki płaskiej

Najpoważniejszą wadą stawki płaskiej jest brak..elastyczności. Profesjonalni gracze korelują wysokość stawki do prawdopodobieństwa, a w przypadku stawki płaskiej jest to niemożliwe.


Co więcej, żeby zarabiać przy użyciu stawki płaskiej, musisz mieć wysoką skuteczność typów (co do wysokości kursu). Jeśli stosujesz system bukmacherski możesz wygrywać, nawet gdy Twoja skuteczność jest słabsza.

Opinia o stawce płaskiej

Stawka płaska to świetna okazja do tego by sprawdzić skuteczność swoich typów. Jeśli jednak chcesz zarabiać na zakładach, musisz stosować system bukmacherski, a nie stawkę płaską.

Jak zarobić na zakładach?

Mój autorski system bukmacherski opiera się o grze na wysokie kursy i bezpieczne dobieranie stawek dzięki czemu masz duże szanse na wysokie wygrane.

ZOBACZ MÓJ SYSTEM